Zobacz elektroniczny katalog S3ktor 2011

S3ktor 2011 SISKOM

Centrum Komunikacji Społeczne przygotowało elektroniczny katalog z opisami inicjatyw kandydujących w konkursie S3ktor 2011. Katolog w formie pliku PDF można ściągnąć tutaj.

Nasz projekt został umieszczony na 2 stronach. Oprócz krótkiego opisu  znalazły się także opisy inicjatyw, które z nami konkurowały oraz 2 zdjęcia promocyjne projektu. Sposób nałożenia na siebie zdjęć wydaje się być formą ocenzurowania informacji, że posiadamy już 700 punktów w Warszawie. Widać to kiedy porównamy katalog z oryginalnymi zdjęciami, wstawionymi poniżej. Po kliknięciu można zobaczyć obrazek w większej rozdzielczości.

 

 

 

 

Już niedługo zdjęcia z katalogu będzie można zobaczyć na wystawie plenerowej organizowanej przez CKS, która będzie wędrować po Warszawie. My już dziś prezentujemy zdjęcia promocyjne w większej rozdzielczości. Mozna je zobaczyć po kliknięciu w miniaturę poniżej:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy także audycję w Radiu dla Ciebie poświęconą tegorocznym laureatom Sektorów. Wśród gości był także Adam Piotr Zając z SISKOMu, koordynator projektu Warszawskiej Mapy Barier.