Zaproszenie na spotkanie organizowane przez SISKOM

celLOGO

SISKOM zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie przedstawicieli warszawskich organizacji pozarządowych, które odbędzie we wtorek 7 czerwca o godz. 18 w Warsztacie na Pl. Konstytucji 4, siedzibie Zespołu ds. Warszawy ESK 2016.

W programie wystąpienia SISKOMu, TPSW, Fundacji Mama, Mojej Białołęki oraz Zielonego Mazowsza na temat ich wizji Warszawy. O naszych pomysłach na Warszawę będziemy rozmawiać z zaproszonymi przedstawicielami stołecznego samorządu. Ewa Stokłuska z Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” opowie o roli organizacji pozarządowych we wspieraniu procesu partycypacji mieszkańców w rządzeniu miastem.  Z MartynąLeciak, Naczelnik Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Centrum Komunikacji Społecznej będziemy rozmawiali o możliwości pogłębienia współpracy naszych stowarzyszeń i fundacji z Urzędem Miasta.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich Warszawiaków, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o działalności warszawskich NGOsów.

Szczegółowy program spotkania można zobaczyć tutaj