Zaproszenie na panel dyskusyjny na temat transportu w Warszawie

rower mapa barier

Katedra Socjologii Collegium Civitas i zespół projektu TAPAS zapraszają na panel dyskusyjny dotyczący transportu w Warszawie – ze szczególnym uwzględnieniem transportu rowerowego.

Na spotkaniu przedstawione zostaną wyniki badań, w którym o poruszaniu się rowerem po stolicy opowiadali ich aktywni użytkownicy. Dowiemy się na co narzekają, co chwalą, jakie widzą szanse, a jakie zagrożenia,  także co można by przenieść z innych krajów na grunt polski itd.

Będzie to okazja do spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych i ekspertów, którzy na co dzień zajmują się tematyką rowerową, wśród nich będą także przedstawiciele SISKOM. Obecni będą również stołeczni urzędnicy, od których często zależą decyzje na temat polityki miasta wobec cyklistów. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziały.

Spotkanie odbędzie się 30 marca (piątek) o g. 15:00 do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na XII piętro do sali konferencyjnej (1222). Link do zaproszenia: http://www.civitas.edu.pl/wydarzenie_pl?cmn_id=2444&ph_kalendarium_start=show