ZDM usunie bariery na Woronicza

Krawężnik

Mamy bardzo dobre wiadomości! Zarząd Dróg Miejskich postanowił usunąć wszystkie zgłoszone przez nas bariery w okolicy ulicy Woronicza. Poniżej zamieszczamy kopię pisma od ZDM które otrzymaliśmy na maila. Utrudnienia usunie Zarząd Remontów i Konserwacji Dróg.

O dostrzeżonych utrudnieniach, które sprawdziliśmy w trakcie audytu z Izą Sopalską z Kulawej Warszawy pisaliśmy we wcześniejszym wpisie. Zależy nam na poprawie sytuacji w tej okolicy również dlatego, że przy ulicy Woronicza znajduje się współpracująca z nami Fundacja TUS. Będziemy pilnować ZDM i ZRiKD i powrócimy na miejsce jak tylko utrudnienia zostaną usunięte.

Ta wiadomość to dla nas bardzo miła niespodzianka. Dodajmy, że już wcześniej Urząd Dzielnicy Mokotów zapewnił nas o likwidacji utrudnień na należących do niego ulicach, m.in Joliot Curie. Teraz zamierzamy pisać więcej pism i jeszcze uporczywiej zabiegać o likwidację utrudnień. Jeśli wiecie o jakiś punktach, której nie uwzględniliśmy na naszej mapie barier, napiszcie do nas na maila!

Na koniec nasze ulubione zdjęcie, uśmiechniętej Izy. Jest zadowolona tak samo jak my z efektów naszych działań:)