Warszawska Mapa Barier w konkursie S3KTOR 2011 – głosowanie do 29 czerwca

S3ktor 2011 SISKOM

Inicjatywa SISKOM Warszawska Mapa Barier kandyduje do miana Nagrody Mieszkańców w konkursie Urzędu Miasta S3ktor 2011. Do 29 czerwca można głosować na nasz projekt w ankiecie internetowej na stronie Biura Komunikacji Społecznej stołecznego Ratusza.

Nasza akcja znajduje się jako szósta pozycja od dołu na liście. Po wybraniu jej należy wcisnąć czerwony przycisk poniżej i dokonać jeszcze zaledwie 4 kliknięć. Czyli łącznie potrzeba zaledwie 6 kliknięć! Głosować można codziennie, dlatego zachęcamy do wypełniania ankiety aż do 29 czerwca, czyli do końca akcji. 

Konkurs S3KTOR organizowany jest już po raz trzeci i ma za zadanie wyłonić najlepsze inicjatywy pozarządowe w stolicy w minionym roku. Poza kategorią Nagroda Mieszkańców Warszawska Mapa Barier kandyduje także w kategorii Przestrzeń miejska. Szczegóły konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Warszawska Mapa Barier SISKOM to nie tylko ponad 600 punktów na mapie, ale także miejsce, gdzie zdobędziesz wiedzę na temat barier architektonicznych w Warszawie. W dziale Dokumenty można znaleźć raporty SISKOM a także organizacji partnerskich, które przybliżą problematykę wykluczenia przestrzennego w Warszawie.

Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://badanie-online.um.warszawa.pl/mrProAnkiety/app/CAWI.jsp?q=8746dd394afc75aaca5c8a50a7d9cf2a1b68572f