IKEA Targówek i niesprawna winda: ciąg dalszy

Niesprawna winda przy IKEI Targówek

Przedstawiamy krótką relację z naszych działań mających skłonić IKEA Targówek do zmiany swojego postępowania w stosunku do wiaduktu nad Trasą S8. Wiadukt ten został zbudowany przez szwedzki koncern, który reguluje zasady dostępu do niego, gdyż wjazdy znajdują się na terenie prywatnym. Pisaliśmy o tym w poprzednim wpisie.

Ponieważ IKEA znana jest z odpowiedzialnej polityki względem klientów i otoczenia. Postanowiliśmy sprawę nagłośnić. Nasz wpis spotkał się z dużym zainteresowaniem użytkowników Facebooka. Polubiło go 60 osób,  25 udostępniło. Post został także skomentowany 25 razy. Komentarze były w zdecydowanej większości pierzychylne.

 

Część z naszych fanów postanowiła dokonać wpisów na profilu IKEI. Obok przedstawiamy screenshot z profilu IKEA.pl . Niestety na żaden z nich IKEA nie odpowiedziała, podobnie było w przypadku profilu IKEA Targówek. Wśród postów znalazły się komentarze, udostępnienia filmów, mapki z opisem problemów oraz wezwania do zmiany swojej polityki. Po klinkięciu w obrazek można się z nimi zapoznać.

 

 

 

 

Ponieważ do tej pory nie ma żadnej reakcji ze strony IKEA Polska, postanowiliśmy wysłać oficjalne pismo z opisem problemu do polskiej centrali.  Można je zobaczyć obok lub  w postaci pdf. Zachęcamy do przesyłania własnych opinii, można także informować o nich Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad: sekretariat.warszawa@gddkia.gov.pl

Na koniec zamieszczamy grafikę będącą komentarzem jednego z naszych fanów do zaistniałej sytuacji. O dalszych poczynaniach będziemy informowali na bieżąco na stronie oraz Facebooku. Hojande znaczy po szwedzku dźwigać, podnosić;)